Mail Destek
Telefon Destek
Ticket Destek
Whatsapp Destek
Genel Özellikler
B2C Modeli
B2B Modeli
B2B Modeli (2. Site)
Android Mobil Uygulama
iOS Mobil Uygulama
Çoklu Para Birimi
Trafik / Bandwidth
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Database Alanı / Hosting Alanı
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Yönetim Paneli Hızlı Satış
Web Servis REST API
Alışverişsiz Hızlı Tahsilat
Bakiye (Cüzdan) Modülü
Pazaryeri Buybox Takip & Otomatik Fiyatlandırma
Öne Çıkanlar
28 Farklı Hazır Tema Seçimi
Özel Konsept Temalar
Tasarımı İletilen Tema Entegrasyonu
Kurumsal E-Posta
Mobil Uyumlu Tema
SSL Sertifikası
Sınırsız Ürün Ekleme
Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız Marka Ekleme
Fatura Yazdırma Modülü
Kargo Fişi Yazdırma Modülü
E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu
Sipariş Fişi Yazdırma Modülü
Ana Sayfa Yönetim Modülü
Blog Yönetim Modülü
Gelişmiş Seo Yönetim Modülü
Gelişmiş İstatistik Modülü
Gelişmiş Kampanya Yönetim Modülü
InstaShop Modülü
Canlı Destek Modülü
SMS Modülü
Mail Modülü
Whatsapp Sipariş Modülü
Facebook ile Bağlan Modülü
Sosyal Medyada Paylaş Modülü
Excel ile Ürün Yükleme
Varyant ( Ek Seçenek ) Yönetimi
XML ile Ürün Yükleme
XML ile Ürün Dışarı Aktarma
Google Merchant Modülü
Facebook Catalog ModülÜ
Toplu Ürün İşlemleri
Toplu Pazaryeri İşlemleri
Pazaryeri Entegrasyonlari
Akakçe XML Entegrasyonu
Cimri XML Entegrasyonu
N11 Entegrasyonu
Epttavm Entegrasyonu
Çiçeksepeti Entegrasyonu
Trendyol Entegrasyonu
Hepsiburada Entegrasyonu
Pazarama Entegrasyonu
Modanisa Entegrasyonu
Farmozon Entegrasyonu
Amazon Entegrasyonu
Kargo Entegrasyonları
Surat Kargo Entegrasyonu
MNG Kargo Entegrasyonu
Aras Kargo Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo Entegrasyonu
PTT Kargo Entegrasyonu
Gel-Al Kargo Entegrasyonu
ByExpress Kargo Entegrasyonu
Interline Kargo Entegrasyonu
United Kargo Entegrasyonu
UPS Kargo Entegrasyonu
Hepsijet Kargo Entegrasyonu
Sendeo Kargo Entegrasyonu
Ödeme Entegrasyonları
Paytr Pos Entegrasyonu
Iyzico Pos Entegrasyonu
Payu Pos Entegrasyonu
GPay Pos Entegrasyonu
İPara Pos Entegrasyonu
Moka Pos Entegrasyonu
Esnek Pos Entegrasyonu
Sipay Pos Entegrasyonu
Param Pos Entegrasyonu
Paymes Pos Entegrasyonu
Paynet Pos Entegrasyonu
Paypal Entegrasyonu
GPay Entegrasyonu
Sodexo Entegrasyonu
Ticket Entegrasyonu
Setcard Entegrasyonu
Multinet Entegrasyonu
Metropolcard Entegrasyonu
FastPass Entegrasyonu
Akbank Entegrasyonu
Garanti Bankası Entegrasyonu
Ziraat Bankası Entegrasyonu
Vakıf Bank Entegrasyonu
Yapıkredi Bankası Kargo Entegrasyonu
QNB Finansbank Entegrasyonu
İş Bankası Entegrasyonu
TEB Entegrasyonu
Halkbank Entegrasyonu
Kuveyt Türk Bankası Entegrasyonu
Mail Order Ödeme Entegrasyonu
Kapıda Ödeme Entegrasyonu
Mağazada Ödeme
Cari Ödeme Entegrasyonu
Havale/EFT Entegrasyonu
Muhasebe – ERP Entegrasyonları
Paraşüt
Bizim Hesap
BirFatura
Netsim
Paraşüt
Logo Tiger
Logo Go3
Akınsoft
Nebim
Dia
Bayt
Zirve
Canias ERP
ETA
Netsis
ERP12
Mikro
E-Fatura
E-Fatura Modülü
Sadece e-ticaret üzerinden e-fatura
Düzenlemek isteyen müşteriler için geçerlidir, Muhasebe programından düzenlenen faturaları kapsamaz
E-ticaret Paketleri
E-ticaret Paketleri Hakkında

İşini dijitale taşımak isteyen her ölçekte firma için hazırlanan superKET e-ticaret paketleri, online satış için gerekli olan tüm modüllere sahiptir. Uçtan uca ihtiyaç duyulan bütün modüllerin tek bir paket içeriğinde buluşması ile, bir müşterinin web siteye giriş yaptıktan sipariş onayını alana kadar gerçekleşen sürecini kontrol eder. Ürün ve hizmet listeleme, kampanya süreçleri, kargo entegrasyonu, ödeme entegrasyonu, pazar yeri entegrasyonu ve diğer önemli özellikler üç farklı paket seçeneği ile sunulmaktadır.

superKET bünyesinde, 3 farklı e-ticaret paketi bulunmaktadır. E-ticaret yapan veya online satışa yeni adım atmak isteyen her ölçekte firma için uygun bir paket sunulmaktadır. superKET, sahip olduğu 25 yılın üzerinde sektör tecrübesini, 450’den fazla firmayla buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, 4 milyonun üzerinde sipariş başarısı gösteren superKET, güçlü referansları ile sektörde adından söz ettirmeye devam edecektir.

superKET E-ticaret Paketleri

superKET e-ticaret yazılım paketleri, her ölçekte firmanın, müşterilerine sorunsuz bir online satış deneyimi yaşatmasına olanak tanır. Kapsam bakımından 3 farklı paket seçeneği bulunmaktadır. Hazır e-ticaret paketleri, aşağıda yer alan 3 farklı seçenek ile sunulmaktadır;

Trend e-ticaret paketi: E-ticarete yeni adım atan ve düşük bir bütçe ile başlangıç yapmak isteyen firmalar, Trend e-ticaret paketini tercih edebilir. superKET Trend e-ticaret paketi, bir e-ticaret sitesinin ihtiyaç duyacağı bütün temel özellikleri kapsamaktadır. Piyasadaki en uygun e-ticaret paketleri arasında yer alan Trend paket, 1 iş günü içerisinde kurulumu gerçekleştirilen ve online satışa imkan tanıyan bir pakettir.

Plus e-ticaret paketi: Trend e-ticaret paketine ek olarak sunulan; excel ile ürün yükleme, Google Merchant modülü, Facebook Catalog modülü ve toplu pazaryeri işlemleri gibi çok sayıda ekstra özellik barındırmaktadır. Bu pakete, opsiyonel olarak Android ve iOS uygulama ile çoklu para birimi özelliği eklenebilmektedir.

Super e-ticaret paketi: superKET firmasının sunmuş olduğu en kapsamlı e-ticaret paketidir. Bir e-ticaret sitesinin ihtiyaç duyabileceği bütün özellik ve modüllere sahiptir. Kurumsal firmaların kullandığı kapsamlı muhasebe ve ERP programları, opsiyonel olarak sorunsuz bir şekilde entegre edilmektedir.

E-ticaret Paket Fiyatları

SuperKET tarafından sunulan e-ticaret paketleri, sahip olduğu özellikler bakımından, sektördeki en rekabetçi fiyatlandırmaya sahiptir. E-ticaret fiyatları, son yıllarda sektöre giriş yapan yeni oyuncular ve yüksek rekabet nedeniyle, ulaşılabilir fiyatlara çekildi. Ancak, fiyat tarafındaki iyileşmenin hizmet tarafına yansımaması sektöre yeni giriş yapan firmaları mağdur etmektedir.superKETolarak müşterilerimize sunduğumuz 7/24 müşteri destek hattı sayesinde, kesintisiz hizmet anlayışına sahibiz. Sadece sunmuş olduğumuz paketlerin içeriği ile değil, hizmet anlayışımız sayesinde de, 360 derece müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

En iyi e-ticaret paket özellikleri denildiğinde akıllara ilk gelen konu entegrasyonlardır. superKET e-ticaret paketi satın alan bir firma, aşağıda yer alan entegrasyonları sorunsuz bir şekilde elde etmiş olur;

Pazaryeri entegrasyonları: superKET tarafından gerçekleştirilen pazaryeri entegrasyonu, Türkiye’de faaliyet gösteren çok sayıda pazaryerini kapsamaktadır. Pazaryeri entegrasyonu sayesinde işletmeler, ürün ve hizmetlerini ilgili pazaryeri müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunar. Sadece aldıkları sipariş başına pazaryerine komisyon ödemesi gerçekleştirir.

Kargo entegrasyonları: Fiziki ürün satan ve teslimat gerçekleştiren bütün firmalar kargo entegrasyonuna ihtiyaç duymaktadırlar. İşletmenin sözleşme yaptığı kargo firmasına bağlı olarak entegrasyon işlemi gerçekleştirilir. 

Ödeme entegrasyonları: Ödeme entegrasyonu her işletme için olmazsa olmaz bir çözümdür. Ödeme entegrasyonu, superKET tarafından sunulan bütün e-ticaret paketlerinde yer almaktadır. Banka posları, yemek kartları, sanal pos çözümleri gibi en popüler ödeme entegrasyonları paketlerimizde mevcuttur.

Muhasebe ve ERP entegrasyonları: Özellikle orta ve büyük ölçekte firmaların kullanmış olduğu muhasebe ve ERP programlarının entegrasyonu sağlanmaktadır. Bu entegrasyon adımı sayesinde, bütün sistem bir ahenk içerisinde çalışır

Neden superKET E-ticaret Paketleri?

Dijital dünyaya yeni adım attınız veya kullandığınız e-ticaret paketinden memnun değil misiniz? 25 yılın üzerinde deneyime sahip, kesintisiz müşteri desteği sunan, ışık hızında website hızı sayesinde yüksek dönüşüm oranı oluşturan, sorunsuz pazaryeri, kargo, ödeme ve muhasebe entegrasyonu sağlayan bir firma ile çalışmak ister misiniz?

superKET, sunmuş olduğu e-ticaret paketleri sayesinde, müşterilerine sorunsuz e-ticaret deneyimi yaşatmak isteyen firmaları destekliyor. Sunmuş olduğu 14 gün ücretsiz deneme kampanyası ile sahip olduğu ürüne güveniyor. Sahip olduğu referanslar sayesinde, aklında soru işareti olan firmalara güvence sağlıyor.

superKET e-ticaret paketleri hakkındaki tüm sorularınızı, superKET iletişim kanalları üzerinden satış temsilcilerimize iletebilirsiniz. Sizleri de değerli iş ortaklarımız arasında görmek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve hizmetleri, dijital dünyada ve online olarak satmanıza olanak tanıyan bütün özellikleri içeriğinde barındıran yazılıma, hazır e-ticaret paketi ismi verilmektedir. Hazır e-ticaret paketleri, çok mütevazi bütçeler ile online satış yapmanızı sağlar. 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanır. superKET e-ticaret paketleri ile müşterilerinize mükemmel bir e-ticaret deneyimi yaşatabilirsiniz.

Dijital dünyanın mağazalarıdır. İnternet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satmak için oluşturulan web siteler, e-ticaret sitesi olarak isimlendirilmektedir.

superKET e-ticaret paketleri için ödemeler yıllık olarak talep edilmektedir. superKET tarafından sunulan paketlerin ilk kurulum ücretleri ile yıllık yenileme ücretleri arasında fark bulunmaktadır. Yenileme bedeli, özel fiyatlandırma ile müşterilerden talep edilir.

E-ticaret paketleri, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Her bir paketin ilk kurulum ücreti farklılaştığı gibi, opsiyonel özellikler ve müşterilerimizin talep ettiği paket dışı özellikler ek fiyatlandırmaya tabidir.

superKET olarak e-ticaret paketlerimize güveniyor ve müşterilerimizi bu deneyime davet ediyoruz. Sunduğumuz 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sayesinde, müşterilerimize detaylı inceleme imkanı sunuyor ve tüm soru işaretlerini gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Evet yükseltebilirsiniz. Satın aldığınız bir paketi, bir üst paket ile birlikte yükseltmeniz mümkündür. Ayrıca, opsiyonel olarak sunulan hizmetleri, dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

E-ticaret sitenizin kurulumu ve kurulum sonrası her türlü yardım talebi, superKET profesyonelleri tarafından gerçekleştiriliyor. kesintisiz müşteri desteği sunan superKET, hizmet kalitesini artırmak için yatırımlarına devam ediyor. Haftanın her günü ve günün her saati, müşterilerinin yanında olan superKET, hizmet kalitesinin başarı üzerinde oluşturduğu değeri çok önemsiyor.

Sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bize ulaşmanız ve altyapımı superKET ile değiştirmek istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Mevcut kullandığınız yazılımdan ürün ve ilgili bilgileri alarak bizim sistemimize sorunsuz bir şekilde geçişini sağlıyoruz. İşlem kısa süre içerisinde tamamlanır ve satış yapmaya sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

superKET tarafından sunulan herhangi bir paket satın aldığınızda; hosting ve SSL hizmetlerini de almış olursunuz. Paketlerinizi her yıl düzenli olarak yenilediğiniz sürece, bu hizmetler de yenilenecektir.

superKET müşteri bulmanıza herhangi bir destek sunmaz. superKET sorunsuz bir şekilde online ticaret yapmanızı sağlar. Siteniz ışık hızında açılır. Çok sayıda pazaryeri entegrasyonu sağlanır. Müşterilerinizin kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlar. Ancak pazarlama faaliyetlerine herhangi bir dahli yoktur.

E-ticaret paketi satın alan müşterilerimiz, ödemeleri superKET banka hesaplarına (yasal bilgiler sayfası) havale veya eft olarak yapabilir. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak mümkündür.

superKET e-ticaret paketlerinde gerçekleştirilen yazılım güncellemeleri, ilgili paketi satın alan müşterilerimize ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

E-ticaret paketi içeriğinde yer alan özellikler için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Paket dışı bir özellik talep ettiğiniz takdirde, ek fiyatlandırma sunulmaktadır.

25 yılın üzerinde deneyim, yüksek müşteri memnuniyeti, ulaşılabilir fiyatlandırma, kesintisiz müşteri desteği ve çok daha fazlası, superKET’i tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Hayır, kendi hostinginizde barındırmanız mümkün değil. Bütün superKET yazılımları, üstün güvenlik önlemleri ile oluşturulan özel sunucularda tutulmaktadır. Yazılım güvenliği olmazsa olmaz önceliklerimizden biridir.

14 Gün ÜCRETSİZ deneme!

Gelişmiş E-Ticaret paketlerimizi ücretsiz deneyebilirsiniz. Bilgilerinizi doldurun, B2B ya da B2C panelinizi ve sitenizi size hazırlayalım, karar verdiğinizde doğrudan yayınlayalım.

    Bize Ulaşın


    Ekibimiz, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.