Pazarlama Araçları

Pazarlama araçları, e-ticaret sitenizi entegre ederek, ürünlerinizi çeşitli sayfalarda sergileyebilmenizi, güncellemenizi ya da yeniden düzenlemenize imkan tanır…

Detaylı İncele

Tasarım Araçları

superKET’in süper gelişmiş altyapısında yer alan tasarım araçları, e-ticaret sitenizi ve diğer araçlarınızı markanıza uygun renkler ve görsellerle özelleştirmenizi sağlar. Yalnızca markanız olarak değil, markanızın içerisinde yer alan kategori, vitrin gibi özellikleri de yeniden tasarlamanızı sağlayan bu araçlarla tam işletmenize uygun bir web site inşa edebilirsiniz…

Detaylı İncele

Mobil APP Çözümleri

İnternet kullanımının büyük bir oranı mobil cihazlardan gerçekleşmektedir. Bu sebeple yapılan geliştirmelerin çoğu da mobil üzerine yoğunlaşır. superKET bu yönüyle sizin için mükemmel bir mobil APP geliştirerek müşterilerinizle aranızda sorunsuz bir mobil bağ kurar…

Detaylı İncele

İletişim Araçları

E-Ticarette iletişim araçları, yeni çıkan ürününüzü haber vermek, kampanyanızı duyurmak, önemli bilgileri aktarmak ya da dönüşüm oranınızı artırmak için kullanılan önemli bir araçtır. superKET iletişim araçları konusunda son derece gelişmiş bir sistem altyapı oluşturarak işletmenizin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılamaktadır…

Detaylı İncele

Sanal Mağaza XML/Feed Çözümleri

Mobil mağaza ya da sanal mağaza, günümüzde sıklıkla kullanılan popüler yazılım uygulamalarından olan sosyal medyalarda yer almış satış kanalları olarak adlandırılır. Satış stratejilerini dünya geneline yayabilmek ya da belli bir bölge ile sınırlandırmak için kullanılan araçlardır…

Detaylı İncele

Hızlı Satış & Tahsilat

superKET kolay entegrasyon ve hızlı güncelleme araçları sayesinde piyasaya yeni çıkan bir ürününüzü alıcılarıyla anında buluşturur. Hata payı olmadan yapılan bu işlem, size zamandan kâr ettirerek mükemmel bir e-ticaret deneyimi sunar…

Detaylı İncele

Gelişmiş SEO Yönetimi

SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak site trafiğini canlı tutmanıza ve marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olur…

Detaylı İncele

E-ticaret, her ölçekte firmanın kullanabileceği, ürün ve hizmetlerin online satışına imkan tanıyan bir satış ve pazarlama yöntemidir. Hazır e-ticaret paket özellikleri sayesinde işletmeler, ulaşılabilir paket fiyatlarıyla online satış yapmaya başlayabilirler. Firmaların müşterilerine sorunsuz bir deneyim yaşatması için, e-ticaret paketlerinin uçtan uca çözüm sunması gerekir. Hazır e-ticaret paketleri alan bir firma ihtiyaç duyacağı bütün modülleri edinmiş olur. Çok düşük bütçelerle ekstra bir efor harcamadan e-ticaret yapma olanağı sunan e-ticaret paketleri, kapsam bakımından çeşitli özellikler sunmaktadır.

En yalın özellikleri barındıran giriş seviyede e-ticaret paketleri, bir e-ticaret sitesinin, site üzerinde listelediği ürün ve hizmetleri sorunsuz bir şekilde satmasına imkan sunar. iOS ve Android uygulama geliştirme, pazaryeri entegrasyonları, B2B satış özelliği, özel konsept temalar ve diğer çeşitli özelliklere bağlı olarak paket içerikleri ve fiyatlandırması farklılık göstermektedir.

Bir E-ticaret Yazılımında Bulunması Gereken Özellikler

superKET olarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesine, sürdürülebilirliğine ve düzenli olarak geliştirilmesine büyük önem veriyoruz. “Bir e-ticaret yazılımında bulunması gereken özellikler ne olmalıdır?” sorusunu yanıtlarken, bizim dikkat ettiğimiz konuları şu şekilde sıralayabiliriz;

Deneyimli Ekip: E-ticaret yazılımları, deneyimli bir ekip tarafından oluşturulmalı ve düzenli olarak geliştirilmelidir. Yazılım güncellemeleri ile stabil bir deneyim sunmaya devam etmek, olmazsa olmaz bir faktördür. Düzenli bakım, kontrol, geliştirme, hataların giderilmesi ve diğer rutin işler yapılmadı takdirde, sorunlar baş göstermeye başlayacaktır. Yazılım firmalarının önceliği, sürdürülebilir hizmet anlayışı ile yüksek müşteri deneyimi sunmaktır.

Güvenlik: E-ticaret siteleri, yüksek güvenlik önlemleri ile, müşterilerinin değerli kişisel bilgilerini korumak zorundadır. Online ticaretin gerçekleştiği bu alanda, hem yazılım hem de donanımların güvenli hale getirilmesi gerekir. Sunucular için ihtiyaç duyulan güvenlik duvarı uluslararası standartlara uygun bir şekilde yapılmalıdır. Müşterilerin e-ticaret sitesi üzerinden gerçekleştireceği kredi kartı ödemelerinde, gizlilik unsuru olan verilerin korunması adına 128 bit veya üzerinde şifreleme yöntemleri kullanılmalıdır.

Kullanışlı Arayüz: Ürün ve hizmetlerini online olarak satan firmaların en çok ihtiyaç duyacağı özelliklerden biri, kullanışlı bir arayüze sahip olmaktır. Siparişlerin takibi, ödemeler, sipariş durumu, pos ve kargo işlemleri gibi çok sayıda önemli işlev, arayüz üzerinden takip edilir.

Ödeme entegrasyonu: Dijital dünyada gerçekleşen ticaret, farklı sistemlerin bir uyum içerisinde çalışması ile meydana gelir. Bu ticaretin en önemli basamaklarından biri de ödeme ayağıdır. Ödeme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi, hem ürünü satın alan hem de ürünü satan taraf için olmazsa olmazdır.

Stok takip süreçleri: Mükemmel bir müşteri deneyimi sunmak istiyorsanız, depo ve stok takibini sorunsuz yapmanız gerekir. Bunun için de üçüncü taraf uygulamalar ile sağlıklı bir entegrasyon süreci gerçekleşmelidir.

Kargo entegrasyonu: Müşteri deneyimi üzerinde büyük etkiye sahip bir diğer faktör ise, kargo süreçlerinin takibidir. Kargo işlemleri, koordineli ve takip edilebilir bir şekilde yapılmalıdır. Her gün çok sayıda kargo sevkiyatı gerçekleştiren bir firmanın, kargoları tek tek takip etmesi mümkün değildir. Bunun için, anlaşma yaptığı kargo firması ile e-ticaret yazılımının uyum içerisinde çalışması gerekir. Türkiye’de faaliyet gösteren kargo firmalarının entegrasyon süreçleri superKET tarafından gerçekleştirilmektedir.

SEO: Uzun vadede başarı elde etmek, trafik oluşturmak, reklam bütçelerini rahatlatmak ve satışları artırmak için SEO’ya ihtiyacınız olacak. Arama motoru optimizasyonu, her firmanın dikkat etmesi gereken ve e-ticaret başarısı üzerinde büyük etkisi olan önemli bir konudur. Site içi SEO başarısı ile e-ticaret yazılımı arasında doğrudan ilişki vardır. superKET e-ticaret yazılımı SEO dostu bir yazılımdır. Bu sayede, superKET altyapısını kullanan müşteriler, rekabet üstünlüğü ile dijital dünyaya adım atmış olurlar.

Pazaryeri Entegrasyonu: Günümüzde e-ticaret yapmak için çok sayıda pazarlama kanalı mevcuttur. Bunlar arasında çok önemli bir yere sahip olan online pazaryeri mecraları (Hepsiburada, Trendyol, n11, Amazon…), firmaların milyonlarca potansiyel müşteri ile buluşmasını sağlar. superKET tarafından gerçekleştirilen pazaryeri entegrasyonu sayesinde, tek bir sanal mağazaya sahip olmak yerine, farklı farklı AVM’lerde mağaza açtığınızı düşünebilirsiniz.

superKET e-ticaret özellikleri bakımından yukarıda yer alan beklentileri fazlasıyla karşılayan ve sektörde farklılaşmak adına, çok sayıda yeniliğe imza atmış bir firmadır. Ortaya çıkardığımız ürüne ve sunduğumuz kesintisiz müşteri desteğine güveniyor, sizleri 14 günlük demo sürümünü denemeye davet ediyoruz.

14 Gün ÜCRETSİZ deneme!

Gelişmiş E-Ticaret paketlerimizi ücretsiz deneyebilirsiniz. Bilgilerinizi doldurun, B2B ya da B2C panelinizi ve sitenizi size hazırlayalım, karar verdiğinizde doğrudan yayınlayalım.

    Bize Ulaşın


    Ekibimiz, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.