Thumb

Hakkımızda

Hızla gelişen teknoloji işletmeler için ticari sınırları ortadan kaldırarak uluslararası bir pazar alanı oluşturmaya başlamaktadır. Bu sayede işletmeler globalleşerek ürünlerini tüm dünyaya sunma şansı yakalar. Ancak pazar alanlarının genişlemesi bir takım zorlayıcı etkiyi ve sıkı bir rekabeti de beraberinde getirmektedir. İşletmeler, güçlü rekabet ortamında satışlarını artırmanın yanı sıra markalarının gelişimlerini ve kalitelerini sürdürmek için de çaba sarf eder. Ancak güçlü stratejilerle planlanmaya bu süreç işletme için fazla maliyet ve fazla iş gücüyle birlikte başarısız sonuçlanabilir.

superKET tüm olumsuz olasılıklar ve tehditler göz önünde bulundurularak geliştirilmiş, süper bir E-Ticaret yazılımıdır. Ürünlerini yerli ya da uluslararası pazarlara açarak satışlarını artırmak isteyen işletmeler için zamandan ve maliyetten kâr elde ederek büyümeyi hedefler. Web sitesinden ve diğer pazar yerlerinden satış yapmak isteyen işletmeler için kullanılacak tüm araçları tek panel üzerinden yönetebilme imkânı tanıyan superKET, güçlü ve dinamik yapısı sayesinde gelecek stratejilerinize yön verir.

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, N11 ve daha birçok pazar yeri ile entegre olabilen superKET; E-Fatura/E-Arşiv, Ödeme Yöntemleri, Kargo ve Teslimat, Muhasebe-ERP, XML Entegrasyonları ve gelişmiş diğer İletişim, Tasarım, Pazarlama, Mobil Mağaza ve Mobil App çözümleri ile büyük bir iş yükü kolaylığı sağlar. Karmaşık süreçleri tek panel üzerinden sıfır hata ile yöneten SuperKET güçlü rekabet ortamında rakiplerinizden bir adım öne geçmenize yardımcı olur.

Sektörüne sağlam bir giriş yapan superKET (Süper Kurumsal E-Ticaret) başarı ile büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu andan itibaren SuperKET ile çalışmaya devam eden e-ticaret işletmeleri, “superKET’in güvenle kullanılabileceğini” söyleyerek yeni işletmelere referans olmaktadır.

superKET bir SuperCode ürünüdür.

 • 4
  M+
  Sipariş Adedi
 • 2
  K+
  Başarılı Entegrasyon
 • 10
  +
  Çözüm Ortağı
 • 453
  +
  Mutlu Müşteri

superKET'i Tanıyın

superKET’in süper gelişmiş altyapısında yer alan binlerce özelliği keşfederek markanıza profesyonel bir E-Ticaret deneyimi kazandırın.

25+ Yıllık Tecrübe

Hakkımızda