superKET (Süper Kurumsal E-Ticaret); markaların e-ticarete yönelik girişimlerinde yer alarak web site kurulumundan diğer pazar yeri satışlarına kadar olan tüm süreçleri tek çatı altında buluşturan bir e-ticaret yazılım geliştirme altyapısıdır. Son kullanıcı deneyimlerine göre geliştirilen superKET sektörüne sağlam bir temelle giriş yapmıştır ve hızla büyümektedir.

superKET, ürünlerini web sitesi üzerinden ve diğer pazar yerlerinden satışa sunmak isteyen işletmeler için geliştirmiş en hızlı ve güvenilir e-ticaret yazılımıdır. İşletmenin satış yapmak istediği diğer pazar yerlerini kendi sistemi üzerine entegre ederek tüm stok-satış-kargo-pos gibi süreçleri tek yerden yönetmeyi sağlar. Bu sistem aynı zamanda işletmelerin zamandan ve maliyetten kâr etmesini sağlamaktadır.

superKET ile işletmeniz son derece güvendedir. E-Ticaret yazılım firmalarının veri güvenliğini sağlamaları için bulundurması gereken başta SSL Sertifikası ve Güven Damgası olmak üzere daha birçok sertifika ve damga türünü içerisinde barındırmaktadır. Bununla birlikte kurulduğu andan itibaren superKET ile çalışmaya devam eden e-ticaret işletmeleri, “superKET’in güvenle kullanılabileceğini” tavsiye ettiklerini söyleyerek yeni işletmelerimize referans olmaktadır.

superKET (Süper Kurumsal E-Ticaret) internet üzerinden ürünlerini satışa sunmak isteyen ya da internet üzerinden satış sağlayan diğer uygulamalarda yer alarak pazar paylarını büyütmek isteyen işletmeler için geliştirilmiş bir altyapıdır. Bu konuda superKET geliştirilmiş modülleri sayesinde veri gizliliği, güvenli ödeme, kargo ve teslimat aşamaları, stok takibi gibi tüm uygulama bütününü içerisinde barındırarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sektöre giriş yapacak olan işletmeler için geniş çaplı araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, işletme sahipleri ve ekibimizin ortak kararları ile bir e-ticaret uyumlu web site kurulumu yapılır. Gelişmiş SEO uyumu ile web siteniz kısa zamanda Google arama motorunun üst sıralarında yerini alacaktır. Daha sonra işletmenin yer almak istediği diğer pazar yerleri belirlenerek superKET sistemine entegre edilir. Mevcutta bir e-ticaret sitesi ve açık pazar yeri olan işletmeler için güvenli taşıma gerçekleştirilerek hiçbir veri kaybı yaşanmadan superKET alt yapısına taşınır. Eğitim videoları ile kullanım kolaylığı hızlandırılır. Tek panel üzerinden tüm süreçleri yönetebileceğiniz benzersiz satış deneyimi kullanıma sunulur.

Son kullanıcı deneyimlerine göre geliştirilen superKET sistemi, yaşayacağınız olası sorunları ön görerek sizin için önlem duvarı oluşturur. Kolay kullanımı, etkili çözümleri ve hızlı destek sistemiyle satışlarınız kesintisiz devam ederken, mobil uyumlu uygulamasıyla ne zaman, nerede olursanız olun siparişlerinizi kontrol altında tutmaya devam edersiniz.

superket.com.tr internet sitemizin iletişim kısmında yer alan 0 312 395 55 89 - 0 552 395 55 89 numaralarında ulaşabilirsiniz. Ayrınca sosyal medya hesaplarımızda yer alan iletişim butonlarını ya da web sitemizde yer alan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Search Engine Optimization olarak adlandırılan SEO uygulaması, arama motorlarından yapılan ilgili aramalarda sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir çalışmadır. superKET, içeriklerinizi belli kurallarla algoritmanın algılayabilmesi için uygun hale getirir. superKET altyapısında kurulan e-ticaret siteleriniz tamamen SEO uyumludur.

İnternet üzerinde en çok tercih edilen belli başlı pazar yerleri vardır. Bunlar Trendyol, Hepsiburada, n11.com, GittiGidiyor, Amazon, ÇiçekSepeti ve PttAVM gibi platformlardan oluşur. Satışınızı gerçekleştirmek istediğiniz pazar yerini belirledikten sonra superKET modülünüzle bütünleştirerek satış, stok, fatura, pos gibi sistemleri tek çatı altında yönetebilmenizi sağlar.

Mevcutta var olan e-ticaret siteniz hiçbir veriniz kaybolmadan, güvenle superKET’e taşınabilmektedir.

superKET birçok muhasebe sistemi ile entegre çalışmaktadır.

superKET kolay arayüzü sayesinde basit bir kullanım sağlar. Tüm özelliklerin kullanılabilmesi için eğitim videoları izlenerek öğrenilebilir. Ayrıca superKET destek ekibi ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçlerde sizinle olmaya devam edecektir.

superKET ile bir E-Ticaret sitesi kurmak işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmektedir. Standart e-ticaret paketlerinden ileri ve üst seviye paketlere kadar birçok modülde e-ticaret sitesi kurulur. Bu kurulumlar ihtiyaçlar doğrultusunda ilerlediği için fiyatları işletmelere göre değişiklik göstermektedir. İşletmenize özel net fiyat almak için e-ticaret paketlerimizi inceleyerek satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir e-ticaret paketi seçmek işletmenizin ihtiyaçları ile doğru orantılıdır. Seçim yapmadan önce uzun vadeli işletme stratejileriniz ve bütçenizi belirleyerek uzman ekibimizle yapacağınız toplantı size en doğru paketi seçmenizde yardımcı olacaktır.

Artış gösteren ihtiyaçlarınız doğrultusunda paketinizde değişiklik yapmanız ve yükseltmeniz mümkündür. Bu konu da teknik ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hayır. superKET satışlarınızdan hiçbir komisyon ya da ek ödeme kesme hakkına sahip değildir. E-Ticaret paket satın alımında ödediğiniz tek tutar geçerlidir.