Ürün ve hizmetleri, dijital dünyada ve online olarak satmanıza olanak tanıyan bütün özellikleri içeriğinde barındıran yazılıma, hazır e-ticaret paketi ismi verilmektedir. Hazır e-ticaret paketleri, çok mütevazi bütçeler ile online satış yapmanızı sağlar. 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanır. superKET e-ticaret paketleri ile müşterilerinize mükemmel bir e-ticaret deneyimi yaşatabilirsiniz.

Dijital dünyanın mağazalarıdır. İnternet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satmak için oluşturulan web siteler, e-ticaret sitesi olarak isimlendirilmektedir.

superKET e-ticaret paketleri için ödemeler yıllık olarak talep edilmektedir. superKET tarafından sunulan paketlerin ilk kurulum ücretleri ile yıllık yenileme ücretleri arasında fark bulunmaktadır. Yenileme bedeli, özel fiyatlandırma ile müşterilerden talep edilir.

E-ticaret paketleri, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Her bir paketin ilk kurulum ücreti farklılaştığı gibi, opsiyonel özellikler ve müşterilerimizin talep ettiği paket dışı özellikler ek fiyatlandırmaya tabidir.

superKET olarak e-ticaret paketlerimize güveniyor ve müşterilerimizi bu deneyime davet ediyoruz. Sunduğumuz 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sayesinde, müşterilerimize detaylı inceleme imkanı sunuyor ve tüm soru işaretlerini gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Evet yükseltebilirsiniz. Satın aldığınız bir paketi, bir üst paket ile birlikte yükseltmeniz mümkündür. Ayrıca, opsiyonel olarak sunulan hizmetleri, dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

E-ticaret sitenizin kurulumu ve kurulum sonrası her türlü yardım talebi, superKET profesyonelleri tarafından gerçekleştiriliyor. kesintisiz müşteri desteği sunan superKET, hizmet kalitesini artırmak için yatırımlarına devam ediyor. Haftanın her günü ve günün her saati, müşterilerinin yanında olan superKET, hizmet kalitesinin başarı üzerinde oluşturduğu değeri çok önemsiyor.

Sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bize ulaşmanız ve altyapımı superKET ile değiştirmek istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Mevcut kullandığınız yazılımdan ürün ve ilgili bilgileri alarak bizim sistemimize sorunsuz bir şekilde geçişini sağlıyoruz. İşlem kısa süre içerisinde tamamlanır ve satış yapmaya sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

superKET tarafından sunulan herhangi bir paket satın aldığınızda; hosting ve SSL hizmetlerini de almış olursunuz. Paketlerinizi her yıl düzenli olarak yenilediğiniz sürece, bu hizmetler de yenilenecektir.

superKET müşteri bulmanıza herhangi bir destek sunmaz. superKET sorunsuz bir şekilde online ticaret yapmanızı sağlar. Siteniz ışık hızında açılır. Çok sayıda pazaryeri entegrasyonu sağlanır. Müşterilerinizin kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlar. Ancak pazarlama faaliyetlerine herhangi bir dahli yoktur.

E-ticaret paketi satın alan müşterilerimiz, ödemeleri superKET banka hesaplarına (yasal bilgiler sayfası) havale veya eft olarak yapabilir. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak mümkündür.

superKET e-ticaret paketlerinde gerçekleştirilen yazılım güncellemeleri, ilgili paketi satın alan müşterilerimize ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

E-ticaret paketi içeriğinde yer alan özellikler için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Paket dışı bir özellik talep ettiğiniz takdirde, ek fiyatlandırma sunulmaktadır.

25 yılın üzerinde deneyim, yüksek müşteri memnuniyeti, ulaşılabilir fiyatlandırma, kesintisiz müşteri desteği ve çok daha fazlası, superKET’i tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Hayır, kendi hostinginizde barındırmanız mümkün değil. Bütün superKET yazılımları, üstün güvenlik önlemleri ile oluşturulan özel sunucularda tutulmaktadır. Yazılım güvenliği olmazsa olmaz önceliklerimizden biridir.